O mně

Vždy jsem velmi ráda sportovala a tak jsem si v roce 2000 udělala mezinárodní trenérský kurz ve fitness a začala pracovat v tehdy jednom z největších fitcenter v Praze. A protože jsem svým klientům chtěla nabídnout co největší spektrum znalostí, udělala jsem si v roce 2001 certifikovaný kurz ve vyhlášené masérské škole Refit. Následovalo pak mnoho dalších kurzů a já se tak mohla začít profesionálně věnovat masážím. Otevřela jsem si svůj vlastní salón “Masáže Hebé“ v centru Prahy.

Největší zlom v mém profesním životě však nastal, až když jsem se poprvé nechala zasvětit do energie Reiki. Tato láskyplná energie mě natolik uchvátila, že jsem prošla všemi možnými stupni a stal se tak ze mě Mistr a učitel Reiki. Vyučování Reiki se nevěnuji, raději léčím a osobně pracuji s klienty .K celkovému ucelení mé práce došlo na kurzech Spiritual Response Therapy a Spiritual Restructuring (Terapie).

V roce 2012 jsem odešla na mateřskou dovolenou a věnovala se svým dětem. Nyní v roce 2018 si vám znovu dovoluji nabídnou své služby, tentokrát v klidném rodinném zázemí v centru Třebusic.